اخبار شهرستان‌ها
1400/11/18 دوشنبه
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرماهشهر؛
ورکشاپ طراحی و نقاشی قلب زمستان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر برگزار شد
ورکشاپ طراحی و نقاشیقلب زمستان به همت اداره کتابخانه های عمومی و با همکاری انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر مناسبت دهه فجر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان؛فاطمه اشرفی رئیس اداره کتابخانه های عمومی با اعلام این خبر؛گفت: کارگاه طراحی و نقاشی "قلب زمستان " با همکاری انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان،شرکت پتروشیمی بوعلی سینا و انجمن دیده بان انرژی پاک در فضای باز پارک پتروشیمی و سالن مطالعه و بخش کودک کتابخانه عمومی بوستان کتاب برگزار شد.
وی افزود: در این برنامه حدود ۹۰ شرکت کننده کودک،نوجوان و بزرگسال از عموم مردم و همچنین هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهرستان حضور داشتند که به خلق آثار هنری پرداختند.
فرهاد روستایی رئیس انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر در ادامه نیز با اظهار خرسندی از برگزاری این ورکشاپ؛بیان کرد:خدا را شاکرم که پس از مدت زمان زیادی که به دلیل شرایط بیماری امکان برگزاری این چنین برنامه هایی وجود نداشت،این ورکشاپ اتفاق خوبی بود که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.
وی افزود: محیط زیست و هنر دو یار دیرینه هستند که  باور دارم یک هنرمند گاهی با خلق یک اثر هنری میتواند همان اثر ژرفی را در جامعه ایجاد کند که چند جلد کتاب این تاثیر را دارد.
روستایی در ادامه گفت: انجمن هنرهای تجسمی شهرستان بندرماهشهر یکی از قدیمی ترین انجمن های هنری شهرستان است که همواره در طول بیش از دو دهه فعالیت،گام های بزرگ و برنامه های خوبی را توانسته تاکنون برگزار نماید و در این بین خروجی های خیلی خوبی داشته و توانسته استعدادهای درخشانی را در شهرستان، استان وکشور معرفی کند.
رییس انجمن هنرهای تجسمی شهرستان بندرماهشهر عنوان کرد:در دو سال گذشته انجمن به کمک پتروشیمی بوعلی سینا و انجمن دیدبان محیط زیست هوای پاک توانست یک ورکشاپ برگزار کند و تعداد هنرمندانی که در ورکشاپ قبلی شرکت کردند را ساماندهی کردیم و هم اکنون درسطح شهرستان با هنرشان درحال درآمد زایی هستند.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.