فهرست

تازه‌ترين اخبار

در نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی؛

مجموعه کتاب‌‌های «حلقه گمشده زندگی» رونمایی شد

مراسم رونمایی از سه اثر از تولیدات اندیشکده سبک زندگی خوزستان، روز گذشته، ۱۹خردادماه در جریان نخستین شب برگزاری نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان کتاب‌های «تحریف تا تعریف سبک زندگی»، «سبک زندگی، کار ویژه قرن» و «رضایت در زندگی» سه اثر حجت‌الاسلام حسین عباسی‌اصل، با حضور قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی در نخستین شب نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان رونمایی شد.

حجت‌الاسلام حسین عباسی‌اصل، مؤلف این آثار و مدیر اندیشکده سبک زندگی در این مراسم گفت: آسیب‌های اجتماعی بسیاری در حوزه فردی، خانوادگی و اجتماعی در اطراف ما وجود دارند. معمولاً در پاسخ این آسیب‌ها به مسائل اقتصادی اشاره می‌شود، در حالیکه ریشه این مسائل در جای دیگر است و آن حوزه سبک زندگی است.

وی اظهار کرد: مجموعه این کتب، تحت عنوان حلقه گمشده زندگی هستند. ما در این کتاب‌ها تلاش کردیم این حلقه را پیدا کنیم. نخستین کتاب با نام  «سبک زندگی کار ویژه قرن» است. این کتاب، بیان می‌کند جنگ اساسی امروز جنگ سبک زندگی است. همه فعالان و دلسوزان که می‌توانند به جریان فرهنگی کمک کنند باید بدانند اولویت قرن جدید سبک زندگی است.