فهرست

تازه‌ترين اخبار

با حضور فرماندار و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛

سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی دزفول معرفی شد

طی مراسمی مهدی آبیارزاده به عنوان سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دزفول منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، در مراسمی که روز سه شنبه (24 خرداد) با حضور علی فرهمندپور، فرماندار شهرستان دزفول و عباس حسین زاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد، مهدی آبیارزاده به عنوان سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دزفول منصوب و از رضا جوروند، رئیس سابق این اداره تقدیر شد.
متن حکم عباس حسین‌زاده، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان بدین شرح است:

جناب آقای مهدی آبیارزاده
با سلام

با توجه به تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن شهرستان دزفول منصوب مینمایم، تا بر اساس مصوبات قانونی، آیین‌نامه‌های اجرائی و مصوبات هیأت امناء انجام وظیفه نمایید.
امید است با هماهنگی های اعضای محترم انجمن کتابخانه‌های عمومی و با تعامل سازنده با فرماندار محترم و امام جمعه معزز و نماینده پرتلاش و خیرین آن شهرستان، همکاری و همدلی همکاران محترم، مساعی خود را برای اجرای هر چه بهتر قوانین و مقررات نهاد کتابخانه‌های عمومی در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش و اهتمام لازم را معمول فرمائید.
از خداوند بزرگ توفیق روز افزون شما را در انجام وظایف محوله خواستارم.

عباس حسین زاده

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان

گفتنی است، شهرستان دزفول با داشتن ۱۹ باب کتابخانه، پس از اهواز، بیشترین تعداد کتابخانه در استان را دارد.