فهرست

با كتابداران

همزمان با آغاز دهه فجر؛

کتابداران دزفولی به مناطق محروم دزفول کتاب اهدا کردند

همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و در ادامه اجرای طرح سفیران دانایی و اهدای کتاب به مناطق محروم شهرستان، کتابداران دزفول در روستای بدیلیان بخش چغامیش شهرستان دزفول به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، رییس اداره کتابخانه های عمومی دزفول اظهار کرد: همزمان با آغاز دهه فجر و در راستای فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص خدمت رسانی به مردم و توجه ویژه به طبقه محروم  جامعه، اداره کتابخانه های عمومی دزفول تحت عنوان طرح سفیران دانایی را با همکاری بخشداری چغامیش و مشاور امور بانوان فرمانداری ویژه این شهرستان  اجرا کرد.
رضا جوروند افزود: هدف از اجرای این طرح توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آگاهی بخشی به اقشار کم برخوردار جامعه بود.
وی با اشاره به اجرای این برنامه  در روستای بدیلیان از توابع بخش چغامیش، یادآور شد: قصه گویی، شعرخوانی، آموزش کاردستی، مسابقات فرهنگی، آموزش احکام و مشاوره دینی، و اهدای کتاب به کودکان از قسمت های این برنامه بود.
گفتنی است که طرح سفیران دانایی پیش از این در سال‌های گذشته ویژه مناطق محروم اجرا شد و در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های پیش آمده، مدتی متوقف و دوباره آغاز به کار کرده است.
 
عكس های مرتبط :