فهرست

اخبار شهرستان‌ها

بازدید از کتابخانه زندان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

بازدید رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهبهان از کتابخانه مشارکتی زندان بهبهان

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار نرگس موقرپور رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهبهان به همراه جمعی از همکاران خود از کتابخانه مشارکتی زندان بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهبهان، نرگس موقرپور رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهبهان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار، با همراه جمعی از همکاران خود در زندان شهرستان حضور یافت و از کتابخانه مشارکتی  زندان بهبهان دیدن کرد.
در ابتدا داود بیاتی رئیس زندان بهبهان از توجه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان به امر کتاب و کتابخوانی در بین همه اقشار جامعه به ویژه زندانیان برای ایجاد جامعه ای سالم تشکر و قدردانی کرد. وی افزود با توجه به اینکه کتاب بهترین دوست و راهنمای بشریت است مدد جویان نیز باید اوقات فراغت خود را با مطالعات هدفمند و متناسب، غنی و پربار کنند، که البته با توجه به وجود منابع بسیار مناسب موجود در کتابخانه مشارکتی زندان این امر برای آنان تسهیل شده است.
بیاتی در ادامه سخنان خود از اهتمام اداره شهرستان بهبهان در خصوص تامین منابع کتابخانه مشارکتی زندان تشکر نمود و افزایش اهدا کتاب جهت راه اندازی ایستگاه های مطالعه در آسایشگاه های این زندان گردید.
سپس نرگس موقر پور آمادگی اداره کتابخانه های شهرستان بهبهان را در حد بضاعت برای هرگونه خدمت رسانی به ویژه تامین منابع به صورت مستمر، مشارکت در برنامه های متنوع فرهنگی همچون نشست کتاب‌خوان، مسابقات کتابخوانی و برگزاری جشنواره ها و ارائه منابع برای مددجویان اعلام کرد.
شایان ذکر است، در این بازدید داود بیاتی رئیس زندان بهبهان به عضور افتخاری کتابخانه های بهبهان گردید و از زحمات ایشان در راستای نشر فرهنگ کتابخوانی با اهدای لوح تقدیر نرگس موقرپور، رئیس اداره کتابخانه ها و کتابخوانی قدردانی به عمل آمد و همچنین 100 جلد کتاب به کتابخانه مشارکتی زندان جهت افزایش تعداد منابع و پربارتر شدن مخزن اهدا گردید.
 
نسخه قابل چاپ