فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

نواختن زنگ مطالعه در کتابخانه عمومی آبادان

زنگ مطالعه در کتابخانه عمومی ثامن الائمه(ع) آبادان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، احمد رضا دشت افکن گفت: به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، زنگ مطالعه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان و کتابداران و فرهنگیان نواخته شد.
دشت افکن در تشریح این خبر اظهار داشت: این مراسم که در کتابخانه عمومی ثامن الائمه(ع) برگزار شد، به صورت همزمان نیز در شبکه کشوری و سراسری شاد برای دانش آموزان به صورت زنده پخش شد و حدود 1200 نفر از جمعیت دانش آموزان سراسر کشور همراه با خانواده های خود از فضای مجازی شبکه شاد، این برنامه را به صورت مستقیم دنبال کردند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان در ادامه افزود: علاوه بر نواختن زنگ مطالعه، برنامه هایی از قبیل معرفی کتاب، قصه گویی و کارگاه اوریگامی برای دانش آموزان سراسر کشور در شبکه شاد توسط کتابداران آبادانی اجرا شد.
همچنین رضا مردانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و حبیب الله رمضانی رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان در این مراسم طی سخنانی به اهمیّت موضوع مطالعه و کتاب در جامعه پرداختند.
 
نسخه قابل چاپ