فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

برنامه های متنوع در کتابخانه ارجان منصوریه برگزار شد

با توجه به فرارسیدن هفته کتاب و وجود بیماری کرونا کتابخانه ارجان منصوریه با رعایت پروتکل های مشخص شده از طرف ستاد مبارزه با کرونا سعی در برگزاری برنامه های مختلف و متنوع کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، اسماعیل سرورپور مسئول کتابخانه ارجان منصوریه بهبهان از برگزاری برنامه های مختلف در هفته کتاب  خبر داد.
سرورپور گفت: کتابخانه ارجان منصوریه با توجه به فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و جهت معرفی کتابخانه و همچین اجرای برنامه های مختلف و شاد در جهت نشان دادن پویایی و به روز بودن کتابخانه های عمومی و امادگی هر گونه خدمت در این زمینه سعی در برگزاری برنامه مختلف در رده های سنی مختلف کرد. در همین راستا کتابخانه ی عمومی ارجان با هماهنگی با مدارس پسرانه و دخترانه واقع در شهر منصوریه و اجرای برنامه های از قبیل بازدید از کتابخانه ، شرکت در مسابقات کتاب خوانی رضوی و نشست کتابخوانی سعی در معرفی هر چه بهتر کتابخانه و منابع کتابخانه ای کرد. در این نشست که با حضور مدرسه دخترانه حضرت مریم (س) برگزار شد کتابهای هجوم خاموش نوشته سید محمد سقازاده توسط مریم بذری،کاش برگردی نوشته محمد رسول ملا حسنی توسط زینب کاویانی ، حال خوب احساس خوب نوشته تریسیا مانگان توسط پردیس بگدلی معرفی شدند.
 
نسخه قابل چاپ