فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

برگزاری نشست های کتابخوان در کتابخانه ارجان بهبهان

مسئول کتابخانه ارجان منصوریه بهبهان از برگزاری نشست حلقه های صالحین در هفته کتاب  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، اسماعیل سرورپور مسئول کتابخانه ارجان منصوریه بهبهان از بازدید حلقه های صالحین و برگزاری نشست کتابخوان خبر داد.
سرورپور گفت: کتابخانه ارجان منصوریه با توجه به فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و جهت معرفی کتابخانه و همچین اجرای برنامه های مختلف و شاد در جهت نشان دادن پویایی و به روز بودن کتابخانه های عمومی و آمادگی هر گونه خدمت در این زمینه سعی در برگزاری برنامه مختلف در رده های سنی مختلف کرد.
در همین راستا کتابخانه ی عمومی ارجان شهر منصوریه با هماهنگی با فرمانده پایگاهای بسیج خواهران و برادران و دعوت از حلقه های صالحین ، این حلقه ها با حضور در کتابخانه و برگزاری نشست های کتابخوانی واجرای نشست های سیاسی و فرهنگی به تبادل نظر پرداختند. در این نشست  کتاب 240اصل خانوادگی در اندیشه مطهر نوشته عبد المجید دشتی توسط آقای میلاد جاوید ، مسائل و مشکلات تربیتی نوشته دکتر احمد بهشتی، جهاد اقتصادی نوشته سید حسین اسحاقی توسط آقای وحید پناهیان و کتاب خانواده قرآنی نوشته عیسی عیسی زاده توسط آقای پویا خلف معرفی و به اشتراگ گذاشته شد.
سرورپور افزود: در ادامه نیز نشستی که با پایگاه بسیج حضرت رقیه شهر منصوریه برگزار شد  دو کتاب شاد بودن را انتخاب کنید نوشته ریما راندر توسط خانم کوثر حسن زاده و کتاب خطاهای دیگران را ببخشیم نوشته آن مکاسیل توسط خانم اکرم جوادی معرفی شدند.
در پایان این نشست ها گروه های شرکت کننده به تبادل  نظر و بحث های فرهنگی پرداختند و در آخر مقرر شد جلسات به طور مکرر در این مکان فرهنگی برگزار شود.
 
نسخه قابل چاپ