فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

حضور اعضای شورای شهراندیمشک در کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک

به مناسبت بیست و نهمین هفته کتاب و کتابخوانی اعضای شورای شهر اندیمشک با هدف کمک به ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رفع مشکلات این حوزه از کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، مسئول کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک از حضور اعضای شورای شهر اندیمشک در هفته کتاب خبر داد.
بمناسبت بیست و نهمین هفته کتاب و کتابخوانی اعضای شورای شهر اندیمشک با هدف کمک به ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رفع مشکلات این حوزه از کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک بازدید کردند.
فریبا لطفی بافنده رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک، ضمن خیرمقدم به اعضای شورای شهر، بر تعاملات مستمر شورای شهر با کتابخانه های عمومی تاکید کرد و افزود پرداخت به موقع درآمد نیم درصد شهرداری می تواند بخشی از مشکلات را مرتفع کند.
وی ادامه داد: باید فضای بیرونی و داخلی کتابخانه ها جذاب باشد تا هم در جذب مخاطب موثر باشد و هم روحیه نشاط و شادابی را در مراجعین ایجاد کند.
اعضای شورای شهر اندیمشک از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند و در خصوص رفع مشکل روشنایی کتابخانه، زیباسازی محیط و کمک به پرداخت به موقع سهم نیم درصد  از سوی شهرداری قول مساعدت و همکاری دادند.
همچنین رئیس اداره کتابخانه ها، درخصوص کمک به ساخت کتابخانه در مناطق شهری فاقد کتابخانه و تعمیرات کتابخانه های فرسوده نیز با اعضای شورای شهر صحبت شد.
این بازدید با عضویت رایگان اعضای شورای شهر در کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک به پایان رسید.
نسخه قابل چاپ