فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

خواندن اشعار پروین اعتصامی توسط دانش آموزان دبیرستانی

همزمان با بیست و نهمین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی و مقام کتابدار، ویژه برنامه خواندن اشعار پروین اعتصامی در کتابخانه عمومی شهدای شهر آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان، مسئول کتابخانه عمومی شهدای شهر آزادی، همزمان با بیست و نهمین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی، از برگزاری ویژه برنامه کتابخوانی دیوان پروین اعتصامی در کتابخانه عمومی شهدای شهر آزادی خبر داد.
سیده نرگس موسوی افزود: این برنامه با حضور دانش آموزان دبیرستان شهریار شهر آزادی و جمعی از پرسنل این دبیرستان برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی شهدای شهر آزادی ، هدف از این برنامه را ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی دانش آموزان با کتاب و کتابخوانی عنوان کرد.
وی گفت: حضور دانش آموزان در کتابخانه عمومی و استفاده از منابع و شرکت در برنامه های فرهنگی، گامی در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و پیشرفت فرهنگ منطقه خواهد بود.  
سیده نرگس موسوی در ادامه به معرفی منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و در خصوص نحوه شرکت دانش آموزان در این جشنواره برای دانش آموزان توضیح داد.
در این نشست، ابراهیم بیرانوند مدیر دبیرستان استاد شهریار و سجادی دبیر ادبیات این مدرسه، درخصوص اهمیت کتاب وکتابخوانی، معرفی کتابخانه بعنوان پایگاه امن منابع اطلاعاتی برای دانش آموزان صحبت کردند.
سپس تعدادی از دانش آموزان به خوانش اشعار پروین اعتصامی پرداختند.
در پایان این دیدار دانش آموزان با قسمت های مختلف کتابخانه عمومی و خدمات آن آشنا شدند.
 این برنامه فرهنگی با بازدید دانش آموزان از نمایشگاه کتب اهدایی مردم منطقه و عضویت رایگان آنها به پایان رسید.
نسخه قابل چاپ