فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

سفر علمی، فرهنگی به عشایر؛

کتابخانه عمومی پیامبراعظم(ص)تشان و کادر درمان با عنوانپیک داناییبه این مناطق سفر کرده و سلسله برنامه های علمی و فرهنگی خود را ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استان خوزستان، حمیده بهمئی مسئول کتابخانه پیامبراعظم(ع) از اجرای سلسله برنامه های علمی و فرهنگی(پیک دانایی) با همکاری کادر درمان در مناطق محروم و عشایری بخش و شهر تشان خبر داد.
بهمئی گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، با همکاری کادر درمان  شهر تشان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و توجه به خلاقیت کودکان و نوجوانان و همچنین بهبود سلامت و آگاهی سازی مردم عشایر کمتر برخوردار برنامه های متنوعی برگزار کردیم. در این سفر ابتدا کادر درمان به آموزش پیشگیری از بیماریهای خاص خصوصا بیماری منحوس کرونا و نحوه درمان این بیماری و اقناع مردم به واکسیناسیون هر چه سریع تر خود پرداختند. سپس به اجرای قصه گویی محلی از قصه های محلی عشایر، معرفی کتاب قصه مرزبانه نوشته مهدی آذر یزدی و نقاشی ویژه کودک و نوجوان و همچنین آگاه سازی فرهنگی ویژه بزرگسالان جهت خدمات رسانی فرهنگی کتابخانه و فواید کتابخوانی پرداختیم.
بهمئی افزود: در پایان با تقدیر و اهداء جوایزی به کودکان برگزیده در رشته های قصه گویی محلی و نقاشی به برنامه خاتمه داده شد.
نسخه قابل چاپ