فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

نشست قصه گویی و مسابقه نقاشی و شعر خوانی کودک با حضوردانش آموزان عشایر اندیمشک

به مناسبت بیست و نهمین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی نشست قصه گویی و مسابقه نقاشی و شعر خوانی کودکبا محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضوردانش آموزان عشایر اندیمشک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان،مسئول کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک در بیست و نهمین بزرگداشت هفته کتاب از برگزاری برنامه های فرهنگی با محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضویبرای دانش آموزانمدرسه عشایریشهیدابراهیم قلی توسط کتابداران خبر داد.
مریم فاطمیان با اعلام این خبر افزود: این برنامه با هدف ارائه ی خدمات کتابخانه ی عمومی و معرفی و ترویج یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به کودکان مناطق محروم و دورازدسترس صورت پذیرفت.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه با برنامه ریزی و پیگیری لیلا عیدی و همکاری مریم خوش کنار، کتابداران کتابخانه ی عمومی شهدای اندیمشک انجام شد.
مسئول کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک گفت: کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک سالهای متوالی  با دانش آموزان مناطق محروم و مدارس عشایری در تعامل بوده است و لیلا عیدی بعنوان کتابدار رابط ،امور اهدای کتاب و نشریات کودک و امانت کتاب به این مناطق را عهده دار بوده است.
مریم فاطمیان افزود: کتابداران این کتابخانه در مناسبت های مختلف با حضور در مناطق محروم و عشایری به اجرای برنامه های فرهنگی مختلف از جمله نشست های کتابخوان کودک، جمعخوانی از تازه های کتاب کودک، مسابقات نقاشی، خلاصه نویسی،نشست های قصه گویی، شعرخوانی و.... پرداخته اند.
در این برنامه، لیلا عیدی برای دانش آموزان از کتاب ده قصه از امام رضا(ع) برای دانش آموزان قصه گفت و کودکان با توجه به قصه نقاشی کشیدند و بدین ترتیب، به شرکت کنندگان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیوستند.
همچنین چندتن از دانش آموزان با همکاری کتابداران، به قصه گویی و شعرخوانی پرداختند.
در پایان این مراسم از طرف کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک به دانش آموزان عشایری کتاب و نشریه اهدا شد.
نسخه قابل چاپ