فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور جمعی از اعضای انجمن شاعران صورت گرفت

محفل ادبی شعر آیینی بانوی کرامت بمناسبت وفات حضرت فاطمه معصومه (س)

بمناسبت وفات حضرت فاطمه معصومه(س) و درهفته کتاب و کتابخوانی محفل ادبی شعر آیینی بانوی کرامتبا حضور جمعی از اعضای انجمن شاعران در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان، بمناسبت وفات حضرت فاطمه معصومه(س) و در هفته کتاب مسئول کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک ، از برگزاری محفل ادبی شعر آیینی" بانوی کرامت" با حضور جمعی از اعضای انجمن شاعران در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک خبر داد.
مریم فاطمیان با اعلام این خبر گفت:با هدف اشاعه فرهنگ و سیره اهل بیت علیهم السلام،دوام آرمان‌های مکتب این بزرگواران، احیای اندیشه‌های اهل بیت(ع)، برنامه‌های فرهنگی مستمری از دیرباز در کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک برنامه ریزی و اجرا شده است.
در این محفل که با حضور رئیس اداره کتابخانه ها برگزار شد،جمعی از اعضای انجمن شاعران به همراه تعدادی از کتابداران و اعضای کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک شرکت داشتند.
فریبا لطفی بافنده رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک ضمن خیر مقدم به حضار جلسه و گرامیداشت ایام وفات بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) ، به معرفی و تشریح بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، یازدهمین جشنواره رضوی و همچنین طرح اهدای کتاب اهدای دانایی پرداخت.
وی در خصوص نشست شعر آیینی بانوی کرامت افزود:  این گونه برنامه های مشترک کتابخانه های عمومی و انجمن های شاعران و نویسندگان سبب ایجاد جریان فرهنگی در قالب برنامه‌های دینی برای جوانان خواهد شد و زمینه ساز آشنایی و مانوس شدن نسل جوان با فرهنگ اهل بیت علیهم السلام خواهد بود.
در این نشست شاعران شعر آیینی اشعار خود را با مضمون وفات بانوی کرامت حضرت معصومه(س) و برادر بزرگوارشان حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) خوانش کردند.

در پایان این نشست، اعضای انجمن شاعران از کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک بازدید کردند و با توجه به عضویت رایگان در هفته کتاب، شرکت کنندگان این نشست به جمع اعضای کتابخانه پیوستند.
نسخه قابل چاپ