فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

غبارروبی مزار مطهر شهدای مدافع حرم شهرستان اندیمشک

همزمان با آغازبیست و نهمین هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم غبارروبی گلزار شهدای مدافع حرم شهرستان اندیمشک با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک وجمعی از کتابداران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، همزمان با آغاز بیست و نهمین هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم غبارروبی گلزار شهدای مدافع حرم شهرستان اندیمشک با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک وجمعی از کتابداران این شهرستان برگزار شد.
پرسنل کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک طی مراسمی معنوی با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا، یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم را گرامی داشته وبا آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) تجدید میثاق کردند.
فریبا لطفی بافنده رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اندیمشک ضمن تبریک هفته کتاب، بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و آرمان‌های شهدا  تاکید کرد و افزود:هدف ازاین مراسم فرهنگی، ادای احترام به مقام شهدا، تجدید بیعت با آرمان های شهیدان و الگوپذیری از این عزیزان بود.
وی گفت : تجدید میثاق با شهدا و حرکت در مسیر آنان وظیفه ی همگان است و جامعه کتابداران به عنوان یک قشر فرهنگی باید پیشتاز باشند.
در این مراسم کتابداران مزار مطهر شهدای مدافع حرمرا غبارروبی کردند.
همچنین با حضور بر مزار مطهر دانشجوی شهید مدافع حرم" احمد حاجیوند الیاسی" به مقام این شهید عزیز ادای احترام نمودند.
شهید احمد حاجیوند الیاسی عضوکتابخانه عمومی شهدای اندیمشک بودو در بهمن سال 1394 در عملیات آزادسازی نبل والزهرا سوریه به مقام رفیع شهادت نائل شد.
این مراسم با تلاوت قرآن و فاتحه به پایان رسید.
نسخه قابل چاپ