فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

بازدید مسئولین شهر بیدروبه اندیمشک از کتابخانه

در هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه ی عمومی شهدای بیدروبه شهرستان اندیمشک بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان، مسئول کتابخانه ی عمومی شهدای بیدروبه اندیمشک ،از بازدید های کتابخانه در هفته ی کتاب و کتابخوانی خبر داد. 

همزمان با گرامیداشت بیست ونهمین هفته ی کتاب و کتابخوانی جمعی از مسئولین شهر بیدروبه شهرستان اندیمشک،امام جمعه،شهردار،شورای شهراز کتابخانه عمومی شهدای بیدروبه بازدید به عمل آوردند و ضمن تبریک هفته ی کتاب وکتابخوانی،از زحمات مسئول کتابخانه تقدیر و تشکر کردند.
همچنین مسئولین این منطقه،به بررسی مشکلات و مسائل کتابخانه عمومی پرداختند  و برای حل مسائل ومشکلات کتابخانه عمومی شهدای بیدروبه قول مساعدت و همکاری دادند.
رویا نظری مسئول کتابخانه عمومی شهدای بیدروبه با اعلام این خبرافزود:  کتاب نقش مهمی در زندگی انسان دارد و کتابخانه گنجینه ای از دانش های گوناگون است ،محتویات کتابخانه نه تنها وسیله دانش اندوزی است بلکه لذت بخش نیز هست و  مطالعه از رایج ترین سرگرمی هاست و کتابخانه ها می توانند برای هر نوع سلیقه ای کتابی فراهم کنند و هیچ چیز نمی تواند جای محتویات کتابخانه ها را بگیرد. چون مطالعه در بالا بردن سطح آگاهی های یک جامعه و افراد آن نقش بسزایی دارد پس  بیش از این باید به کتاب و کتابخوانی و  کتابخانه اهمیت داد .
نسخه قابل چاپ