فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

برگزاری برنامه فرهنگی با عنوان سفیران دانایی

به مناسبت هفته کتاب برنامه فرهنگی سفیران دانایی، به همت کتابداران شهرستان دزفول در منطقه زیباشهر این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان، رضا جوروند رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دزفول از برگزاری پنجمین برنامه جهادی سفیران دانایی توسط کتابداران این شهرستان در کوی زیباشهر خبر داد.
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و در ادامه اجرای طرح سفیران دانایی و اهدای کتاب به مناطق محروم شهرستان، کتابداران دزفول در کوی زیباشهر شهرستان دزفول به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی پرداختند.
رییس اداره کتابخانه های عمومی دزفول اظهار کرد: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و در راستای فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص خدمت رسانی به مردم و توجه ویژه به طبقه محروم جامعه، اداره کتابخانه های عمومی دزفول تحت عنوان طرح سفیران دانایی با همکاری مدرسه ابتدایی طلوع زیباشهر به اجرای برنامه پرداخت. جوروند افزود گسترش فرهنگ کتابخوانی و توزیع کتاب در مناطقی که فاقد کتابخانه هستند از اهداف اصلی نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول است و در اجرای این هدف از همکاری و حمایت اهالی فرهنگ دوست این شهر نیز استقبال می کنیم.
وی با اشاره به اجرای این برنامه در کوی زیباشهر بخش مرکزی یادآور شد: قصه گویی، شعر خوانی، آموزش کاردستی، معرفی کتاب و کتابخانه، مسابقات فرهنگی و اهدای کتاب به کودکان از قسمت های مختلف این برنامه بود.
گفتنی است که طرح سفیران دانایی پیش از این در سال های گذشته در مناطق محروم اجرا شده و در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های پیش آمده، مدتی متوقف و دوباره آغاز به کار کرده است.
نسخه قابل چاپ