فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

نشست مشترک با گروه فرهنگی جهادی شهید حسن باقری،

نشست مشترک با گروه فرهنگی جهادی شهید حسن باقری، و تکریم کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان این نشست با حضور حمید رضا کیانپور مسئول گروه فرهنگی جهادی شهید حسن باقری و آناهیتا باقری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان و کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.
در این نشست ابتدا حمید رضا کیانپور، ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و هفته بسیج به اهمیت مطالعه و کتاب و کتابخوانی پرداخت، و بیان کردند " کتاب را باید ترویج داد، مردم باید به کتابخوانی عادت کنند و کتاب وارد زندگی مردم بشود" (مقام معظم رهبری).
و از دغدغه های کتاب و کتابخوانی و اینکه چگونه  کتاب خواندن در بین مردم رواج پیدا کند. و به معرفی گروه های کتابخوانی پرداخت و برنامه های آنها را بیان کردند.
و درادامه آناهیتا باقری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک و تهنیت هفته کتاب و گرامیداشت هفته بسیج، و درباره اهمیت کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین اقشار جامعه پرداخت، و گزارشی از چند دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه ها پرداخت و درباره برگزاری این جشنواره و معرفی منابع طریقه شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از طریق سامانه www.samakpl.ir   پرداخت.
و در پایان این نشست از زحمات و تلاش های کتابداران در گسترش فرهنگ کتابخوانی، و ترویج فرهنگ رضوی با اهدای هدایای از طرف مسئول گروه فرهنگی جهادی شهید حسن باقری تقدیر شد.
نسخه قابل چاپ