فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای برنامه های جهادی؛

برنامه فرهنگی با عنوان سفیران دانایی برگزار شد

هفتمين برنامه جهادي سفيران دانايي توسط كتابداران اداره شهرستان دزفول ، در شهرك بندبال شهر دزفول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، كتابداران دزفول در شهرك بندبال  شهرستان دزفول در ادامه اجراي طرح سفيران دانايي و اهداي كتاب به مناطق كم برخوردار شهرستان، به اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي پرداختند.
رضا جوروند، رييس اداره كتابخانه هاي عمومي دزفول در این خصوص اظهار كرد: اين اداره  در راستاي فرمايش هاي مقام معظم رهبري در خصوص خدمت رساني به مردم و توجه ويژه به طبقه محروم  جامعه، طرحي را تحت عنوان طرح سفيران دانايي از سال 1398 در شهرستان دزفول در جهت گسترش فرهنگ كتابخواني و توزيع كتاب در مناطقي كه فاقد كتابخانه هستند راه اندازي كرده است ، كه  در اجراي اين هدف از همكاري و حمايت اهالي فرهنگ دوست اين شهر نيز استقبال مي كنيم .
وي با اشاره به اجراي اين برنامه  در روستاي بندبال  بخش مركزي، يادآور شد: قصه گويي، شعرخواني، آموزش كاردستي، مسابقات فرهنگي و اهداي كتاب به كودكان از قسمت هاي اين برنامه بود.
گفتني است كه طرح سفيران دانايي پيش از اين در سال‌هاي گذشته به ويژه مناطق محروم اجرا شده و در سال جاري با توجه به شيوع ويروس كرونا و محدوديت‌هاي پيش آمده، مدتي متوقف و دوباره آغاز به كار كرده است.
نسخه قابل چاپ