فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای اجرای طرح اهدای کتاب،اهدای دانایی؛

2200 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک اهدا شد

در راستای اجرای طرح اهدای کتاب،اهدای دانایی،2200 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان،در راستای اجرای طرح (اهدای کتاب،اهدای دانایی)،2200 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک اهدا شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک،،با اشاره به اهمیت اهدای کتاب و نقش این طرح در غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی افزود:کتاب های اهدایی در موضوعات متنوع دین،تاریخ،ادبیات،هنر و کتاب های کمک درسی می باشند و پس از نیازسنجی های لازم در سطح کتابخانه های شهرستان توزیع خواهد شد.

فریبا لطفی بافنده گفت:طرح سراسری(اهدای کتاب، اهدای دانایی) به منظور ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و تامین و غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی در حال برگزاری است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک افزود: در راستای اجرای این طرح، جلسه ای با حضور نماینده انتشارات فرهنگ مکتوب در اداره کتابخانه های عمومی برگزار شد و طی این جلسه، تعداد 512 نسخه کتاب ازطرف این انتشارات به کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک اهدا شد.

لطفی بافنده گفت: امسال با تبلیغات خوبی که در جهت طرح اهدای کتاب صورت گرفت ،حدود 1700 نسخه کتاب نیز از طرف سازمان ها و عموم به کتابخانه های عمومی اهدا شده است که این منابع پس از بررسی و نیازسنجی در حال پیوستن به مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان هستند.
نسخه قابل چاپ