فهرست

اخبار شهرستان‌ها

اداره کتابخانه های عمومی لالی برگزار کرد؛

ویژه برنامه قصه گویی کتاب های کودک باحضور نویسنده

ویژه‌برنامه‌ قصه گویی کتاب های با حضور فرزانه فراهانی نویسنده کشوری باهدف آشنایی کودکان با سیره حضرت علی(ع)در لالی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لالی  با اشاره به اینکه قصه گویی کودکان بیشتر ادامه منطقی قصه گویی به وسیله بزرگسالان است و کودکان می آموزند با الگو گرفتن از بزرگسالان قصه بگویند و ارزش قصه گویی شفاهی را بشناسند.کودکان با قصه گفتن، اعتماد به نفس پیدا می کنند، گنجینه واژگان خود را غنا می بخشند، فکر کردن خلاق را می آموزند و عشق به زبان و قصه ها در آن ها شکوفا می شود.
عسکرغفاری:ضمن تقدیر وتشکر از مجموعه برگزارکننده برنامه مراسم قصه گویی و اجرای قصه «علی یارت پهلوان» به نویسندگی فرزانه فراهانی انجام شد و کودکان با شور و هیجان در این برنامه  شرکت کردند.
وی هدف از اجرای چنین برنامه هایی را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین کودکان و خانواده ها عنوان کرد و در پایان دانش آموزان به بیان دوباره قصه پرداختند و به بهترین قصه گو جایزه ای اهدا شد .ضمناهماهنگی واجرای این برنامه توسط خانم احمدی کتابدار کتابخانه حکیم طوس انجام شد.
 
نسخه قابل چاپ