فهرست

اخبار شهرستان‌ها

شهردار آبادان در دیدار با سرپرست کتابخانه های عمومی شهرستان؛

شهردار آبادان در دیدار با سرپرست کتابخانه های عمومی شهرستان؛ کتابخانه ها از تاثیرگذارترین نهادهای فرهنگی شهر هستند

شهردار آبادان با بیان اینکه کتابخانه ها از تاثیرگذارترین نهادهای فرهنگی شهر هستند، گفت: تعامل بین مجموعه شهرداری و نهاد کتابخانه‌های عمومی منجر به افزایش بهره‌وری کتابخانه‌های عمومی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، احمد ربیعی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبادان با حسین حمیدپور، شهردار آبادان پیرامون مباحث مربوط به کتابخانه‌های عمومی دیدار و گفت و گو کرد.
دردیدار سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان با شهردار آبادان که در دفتر شهردار برگزار شد، حسین حمیدپور با اشاره به اهمیت رسالت کتابخانه‌ها در توسعه فرهنگ شهر و جامعه گفت: تعامل بین مجموعه شهرداری و نهاد کتابخانه‌های عمومی به افزایش بهره‌وری کتابخانه‌ها منجر خواهد شد.
وی تصریح کرد:کتابخانه ها یکی از تاثیر گذارترین نهادهای فرهنگی در شهر هستند و شهرداری به عنوان نهادی خدماتی و اجتماعی، حوزه فرهنگ را از اولویت‌های مهم خود می‌داند و همواره در حد توان خود  مبالغی در خصوص سهم نیم درصد پرداخت کرده  و خواهد کرد.
در این دیدار که با حضور محسن خزاعل عضو شورای شهر و مهندس آبی مسئول امورمالی شهرداری برگزار شد، ربیعی همسو بودن نظرات مسئولان در راستای اهداف و توسعه شهر را نقطه قوتی دانست و حمایت های شهرداری از کتابخانه های عمومی را قدردانی کرد.
وی در ادامه به آمادگی کامل اداره کتابخانه‌های عمومی در خصوص افزایش تعامل و همکاری با کارشناسان حوزه فرهنگی شهرداری اشاره کرد وگفت: بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها موجب افزایش سرانه کتابخوانی، توسعه فرهنگی و ارائه خدمات کتابخانه های عمومی به شهروندان خواهد شد.
نسخه قابل چاپ