فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در کتابخانه عمومی شهدای بیدروبه اندیمشک برگزار شد:

مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

مسئول کتابخانه ی عمومی شهدای بیدروبه شهرستان اندیمشک،از برگزاری مراسمی باعنوان همگام با سردار دلها در سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان، مسئول کتابخانه ی عمومی شهدای بیدروبه شهرستان اندیمشک،از برگزاری مراسمی باعنوان "همگام با سردار دلها" در سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
رویا نظری با اعلام این خبر افزود: این مراسم با هدف بزرگداشت مقام شهید بزرگوار اسلام، حاج قاسم سلیمانی و معرفی فرهنگ پایداری و شهادت صورت پذیرفت.
این برنامه باسخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمدیان آغاز شد.
حجت الاسلام و المسلمین محمدیان ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به معرفی شخصیت والای این شهید بزرگوار و اهداف و آرمان ها و فداکاری ایشان پرداخت.
در ادامه ،برنامه هایی توسط اعضای کودک و بزرگسال کتابخانه از جمله جمع خوانی کتاب "حاج  قاسم سلام "  به روایت حمیدرضا فراهانی و کتاب "سربازنامه" به روایت افشین اعلا برگزار شد. محفل شعر و دلنوشته دروصف این قهرمان بزرگ نیز از جمله برنامه هایی بود که در این نشست توسط اعضا برای مدعوین به اجرا درآمد.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از افراد خاص و برگزیده روزگار و سرباز راستین ولایت بود که به هیچ دین، نژاد و ملیتی محدود نمی شود بلکه متعلق به تمام بشریت است و همه حق دارند به او عشق بورزند.
نسخه قابل چاپ