فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد؛

جشنواره خیریه غذا به منظور کمک به نیازمندان درکتابخانه ی عمومی معرفت لور اندیمشک

مسئول کتابخانه عمومی معرفت لور اندیمشک، از برگزاری جشنواره خیریه غذا با هدف کمک به نیازمندان در سالروز میلاد باسعات حضرت زهرا (س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، مسئول کتابخانه عمومی معرفت کوی لور اندیمشک، از برگزاری جشنواره خیریه غذا با هدف کمک به نیازمندان در سالروز میلاد باسعات حضرت زهرا (س) خبر داد.
شادی عاطفی مهر ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر گفت: جشنواره خیریه غذا به منظور کمک به نیازمندان و محرومین منطقه کوی لور این شهرستان، باحضور فریبا لطفی بافنده ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک، جمعی از  کتابداران و با همکاری و حضور بانوان علاقمند، برگزار شد.
کمک های خیرین در قالب بسته های حمایتی همچون برنج ، روغن ، ماکارونی و ...... برای روز مادر در اختیار خانواده های کم برخوردار قرار گرفت.
بانوان علاقمند با طبخ انواع غذاهای خانگی در این برنامه فرهنگی خداپسندانه سهیم شدند.
عاطفی مهر افزود:  امیدواریم این جشنواره همچنان مورد استقبال مردم مومن و نوع دوست قرار گیرد تا بتوانیم همواره روزهای خوبی را برای افراد به ویژه نیازمندان و محرومین فراهم کنیم.
مسئول کتابخانه عمومی معرفت لور اندیمشک افزود: هدف از برگزاری این جشنواره کمک به نیازمندان و گسترش روحیه مهر و دوستی در بین همشهریان است
وی گفت: نوع دوستی و کمک به نیازمندان امرمهمی است که در دستورات دینی و کلام بزرگان ما نیز به آن پرداخته شده است. همچنین مولودی خوانی میلاد حضرت زهرا (س) توسط مداح در حاشیه این برنامه نیز اجرا گردید.
نسخه قابل چاپ