فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در نشستی صمیمی با کتابداران شهرستان باوی؛

مسائل و مشکلات کتابداران شهرستان بررسی شد

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان در نشستی صمیمی مسائل و مشکلات کتابداران و  مسئولین کتابخانه های شهرستان باوی را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان  عباس حسین زاده مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان در نشستی صمیمی ، با کتابداران و مسئولین کتابخانه ، دیدار و با آنها در خصوص مسائل جاری کتابخانه ها  به بحث و گفتگو پرداختند .
در ابتدای این جلسه ، یوسف حمیدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان باوی، ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل استان ، از حضور ایشان در  این جلسه تشکر کردند و پس از آن مسئولین کتابخانه  به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل مختلف اداری ، رفاهی ، پشتیبانی و جاری کتابخانه ها پرداختند .
در ادامه ، عباس حسین زاده از زحمات کتابداران این شهرستان در انجام خدمات فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با جدیت و  تعهد همکاران شاهد گشترش و  ارتقای بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در استان باشیم. 
در پایان این جلسه ، تعدادی از اعضای کتابخانه شهدای ملاثانی خواستار فعال کردن شیفت بعد از ظهر کتابخانه شدند که با موافقت مدیر کل  شیفت دوم کتابخانه شهدای ملاثانی فعال شد  .
نسخه قابل چاپ