فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان در شهرداری ملاثانی؛

شهردار ملاثانی به عنوان شهردار حامی کتاب و کتابخوانی تقدیر شد

سرپرست اداره كل كتابخانه های عمومی استان خوزستان از شهردار شهر ملاثانی بعنوان شهردار  حامی کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های  عمومي  استان خوزستان، دکتر عباس حسین زاده  مدير كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان از مهندس حمیدی شهردار شهر ملاثانی در راستاي حمايت و نگاه ويژه ايشان به امر كتاب و كتابخواني و گسترش فرهنگ كتابخواني تقدير و تشكر نمود.
عباس حسین زاده در این نشست اظهار کرد: شهردار ملاثانی  نگاه ويژه ايي به امر کتاب و کتابخوانی داشت كه اين امر شايسته قدرداني است و همچنين بابت پرداخت به موقع حق السهم نيم درصد كتابخانه هاي عمومي توسط شهرداري ملاثانی قدرداني نمود.
حسین زاده در ادامه افزود: مديريت در حوزه كتاب و كتابخواني امري بسيار مهم است كه با اوضاع اقتصادي موجود مي توان از ظرفيت و كمك خيرين استفاده نمود با كمك اين بزرگواران  می توان به تكميل پروژه هاي نيمه كاره كه از مهمترين دغدغه هاي كتابخانه ها است پرداخت.
در ادامه این نشست حمیدی شهردار ملاثانی در راستای حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی  قول اهدای زمین برای احداث کتابخانه در کوی ابوذر ندافیه را داد.
شهردار  باوی در پایان از زحمات عباس حسین زاده سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان و یوسف حمیدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان باوی كه با حضور و مديريت ايشان شاهد تحولات بسيار خوبي در امر كتابخواني بوديم تشکر کرد.
نسخه قابل چاپ