فهرست

اخبار شهرستان‌ها

اجرای ویژه برنامه های فرهنگی دهه فجر برای کودکان و نوجوانان؛

جشنواره فرهنگی انقلابی برای من ویژه کودکان و نوجوانان دربوستان معلم آبادان

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان جشنواره فرهنگی دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان را در بوستان معلم برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان  جشنواره فرهنگی دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان را در بوستان معلم برگزار نمود.  در ویژه برنامه "انقلابی برای من"، که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد،  دکتر عباس حسین زاده مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان  و احمد ربیعی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی آبادان ، ساعاتی را در جمع شاد کودکان و نوجوانان شرکت نمودند.
عباس حسین زاده در جمع کتابداران حاضر در این برنامه،  با اشاره به اینکه ما باید بر اساس نیازهای سنی کودکان و نوجوانان شرایط استفاده آنها از کتابخانه و فضاهای باز را فراهم کنیم ، بیان کرد: اجرای ویژه برنامه های فرهنگی هدفمند و خلاقانه برای کودکان و نوجوانان مهم‌ترین عامل توسعه نیروی انسانی و بهترین راه موفقیت کتابخانه‌های عمومی برای گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه است و اجازه ندهیم  برخی از محدودیت ها توفیق خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان را از ما بگیرد.
ایشان ضمن اینکه ارائه خدمت به کودکان و نوجوانان را ازاولویت فعالیت کتابخانه‌ها دانستند از کتابداران کتابخانه های عمومی آبادان جهت برگزاری این ویژه برنامه قدردانی نمودند.
احمد ربیعی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی آبادان نیز از زحمات خانم ها : سارا زارع  ، فاطمه خالدی زاده، اسماء کهمره ، نرگس خاتون بوستانچی زاده و آقایان : محمدعلی فرهادی، ناصر دارم، هاشم بریحی، عیسی حسنی و جعفر دشت افکن در راستای اجرای این برنامه قدردانی و تشکر نمودند.
نسخه قابل چاپ