فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی؛

برنامه های متنوع در کتابخانه های عمومی شهرستان لالی برگزار شد

اجرای چندین برنامه متنوع به مناسبت دهه مبارکه فجر در کتابخانه های عمومی شهرستان لالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان عسکر غفاری از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت دهه مبارکه فجر در کتابخانه های عمومی شهرستان لالی خبر داد.
وی از از افتتتاح نمایشگاه و فروشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف عضویت رایگان- آذین بندی -نصب بنر و پلاکارد  در روز 12 بهمن خبر داد و گفت: علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می توانند در نخستین روز آغاز دهه مبارک فجر به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند و به صورت رایگان در این نهاد فرهنگی عضو شوند.
ریئس اداره کتابخانه های عمومی لالی  با اشاره به برگزاری نشست تخصصی کتاب خوان با موضوع انقلاب اسلامی در روز 19 بهمن، عنوان کرد: این نشست تخصصی با حضور اعضاء وعلاقه مندان برگزار می شود.
وی با اشاره به نمایش کتاب های مرتبط با ایام الله دهه مبارک فجر در کتابخانه های عمومی، عنوان کرد: این اقدام به منظور معرفی منابع موجود در کتابخانه های عمومی که درباره انقلاب اسلامی است صورت می گیرد.
مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان لالی از حضور کتابداران کتابخانه های عمومی در مدارس خبر داد و افزود: این اقدام به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی دانش آموزان با فعالیت های این نهاد فرهنگی و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش انجام می گیرد.
غفاری اظهار کرد: دعوت از مدارس و مهدهای کودک برای بازدید از کتابخانه های عمومی نیز از دیگر برنامه های دهه فجر است که به منظور آشنایی بیشتر این قشر آینده ساز انجام می شود.
وی با اشاره به جمع خوانی کتاب های مرتبط با دهه فجر در کتابخانه های عمومی ، بیان داشت: برگزاری برنامه قصه گویی نیز یکی دیگر از برنامه های این ایام است که در بخش کودک کتابخانه های عمومی اجرا می شود.
همچنین در دهه مبارک فجر  مسابقات نقاشی، کتاب خوانی در رده های سنی مختلف در کتابخانه های عمومی برگزار می شود.
نسخه قابل چاپ