فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

مراسم رونمایی و نقد کتاب گل بوته های آرزو در اندیمشک برگزار شد

مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک از برگزاری مراسم رونمایی ونقد کتاب گل بوته های آرزو نوشته فاطمه رشیدی دراین کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک از برگزاری مراسم رونمایی و نقد کتاب گل بوته های آرزو به قلم فاطمه رشیدی نشر اری ترین اندیمشک به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل این کتابخانه خبر داد.
 فریبا لطفی بافنده با اعلام این خبر افزود: این برنامه صبح یکشنبه 17 بهمن ماه در کتابخانه عمومی علامه جعفری، با همکاری انتشارات اری ترین اندیمشک با حضور رئیس شورای اسلامی شهر و اعضا آن و باحضور ریاست اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک، جمعی از شعرا، علاقمندان و اهالی قلم برگزار شد.
مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک هدف از برگزاری این مراسم را حمایت از نویسندگان و انتشارات های بومی شهرستان و تکریم جوانان اهل قلم و اهل کتاب این شهرستان عنوان کرد.
لطفی بافنده افزود: کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک همواره با برگزاری جلسات نقد و رونمایی و نشست های کتابخوان با محوریت کتاب های نویسندگان بومی ، آثار اهالی قلم این شهرستان را معرفی و حمایت نموده است و این برنامه ها می تواند گامی مهم در جهت تشویق این عزیزان و افزایش ظرفیت های فرهنگی اندیمشک باشد.

نورالدین مدهنی رئیس شورای شهر اندیمشک ضمن گرامیداشت دهه فجر گفت: ما مسئولین می بایست مشوق جوانان و اهالی کتاب باشیم. وی به طرح خاطراتی از شهدای مدافع حرم که کتاب را مونس خود قرارداده بودند پرداخت.
فریبا لطفی بافنده
علی علی پور ، از شاعران توانمند و با سابقه شهرستان، خاصیت شعر سپید را معما گونه بودن آن خواند و چند بیت از این کتاب را خوانش نمود.
حسین مهرآذین نویسنده بومی شهرستان نیز شعرها را بسیار روان توصیف کرد و از اینکه این شاعر جوان در16سالگی موفق به نشر اثر خود شده است ابراز خرسندی نمود.
لیلی صابری مدیرمسئول انتشارات اریترین اندیمشک این کتاب را ارزشمند خواند و افزود:  اینکه یک نوجوان 16 ساله ی اندیمشکی چنین اثری را خلق کرده است جای تقدیر دارد.
نوشین قلاوند از اهالی قلم شهرستان، با خواندن چند شعر از کتاب شعرها را زیبا و روان توصیف کرد وبا توجه به جوان بودن شاعر شروع کار ایشان را  بسیار موفقیت آمیز توصیف کرد.
کتاب گل بوته های آرزو در قالب شعر توسط فاطمه رشیدی و نشر اریترین نویسنده و انتشارات بومی اندیمشک به چاپ رسیده است.
نویسنده متولد چهار مرداد  1384 ، 16 سال دارد..
درپایان مراسم نویسنده کتاب به حضار شرکت کننده کتاب هدیه داد.
نسخه قابل چاپ