فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای گرامیداشت مقام معلم؛

تقدیر از معلمین فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی رامشیر صورت گرفت

در راستای گرامیداشت مقام معلم از معلمین فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامشیر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان، در راستای گرامیداشت مقام معلم، آئین تقدیر از ۹ معلم فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی با حضور جلیل ظهیری معاون فرماندار، حیدر حیدری رئیس اداره کتابخانه های عمومی و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد. حیدر حیدری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با بیان اینکه همه پیشرفت های مادی و معنوی افراد ریشه در تربیت آنها دارد، معلم را همچون چراغی دانست که افراد را در این مسیر هدایت و ارشاد می کنند. وی در ادامه هدف از برگزاری این مراسم را قدردانی از تلاش های معلمین در تشویق و ترغیب دانش آموزان به عضویت و مشارکت در فعالیت های علمی و عملی کتابخانه ها و تعامل سازنده با مجموعه تعلیم و تربیت برای ارتقای سطح سرانه مطالعه در مدارس برشمرد.

در این مراسم از عبدالساده حیدری فر، ناهیدبزرگمهر، شریف دانش، خدیجه احمدی مهر، ملوک راشدی، مریم خواجه، عظیم مهدوی، سالم خالدی و اصغر قنواتی برای تلاش های گسترده در ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی تقدیر به عمل آمد.

 
نسخه قابل چاپ