فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور معاون فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دشت آزادگان برگزار شد

اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دشت آزادگان در سال1401 به ریاست سعید عوده زاده، معاون فرماندار دشت آزادگان و با حضور سایر اعضای انجمن در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان سعید عوده زاده معاون  فرماندار شهرستان دشت آزادگان در این جلسه، اظهار داشت: کتابخوانی اصل و اساس فعالیت های فرهنگی است و بدون توجه به این امر موفقیتی در جامعه حاصل نمی شود.
وی افزود: پیشرفت جوامع در نتیجه توجه به مقوله مطالعه و انس با کتاب محقق می شود و بی توجهی به این مهم عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.
معاون فرماندار شهرستان دشت آزادگان خواستار تحرک و پویایی بیشتر متولیان حوزه کتاب در این شهرستان شد و اضافه کرد: جلسات انجمن کتابخانه های عمومی به مراتب از بسیاری جلسات دیگر در حوزه های مختلف با اهمیت تر است و لازم است همه به این امر توجه داشته باشند.
نبی فالحی رئیس اداره  کتابخانه های عمومی شهرستان دشت آزادگان نیز در این جلسه عنوان کرد: در شهرستان بسترهای مناسبی جهت اجرای برنامه های فرهنگی وجودارد که باید حد اکثر استفاده را از آنها کرد.
فالحی از توجه فرماندار شهرستان دشت آزادگان به کتابخانه های عمومی تجلیل کرد و افزود: حمایت مسئولان در ایجاد انگیزه فعالان حوزه کتاب بسیار اثرگذار است و روند اجرای برنامه ها نیز بهتر می شود.
در پایان این جلسه  از 12 نفر برگزیدگان جشنواره رضوی تجلیل به عمل آمد.
 
نسخه قابل چاپ