فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای افزایش همکاری های فرهنگی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لالی با شهردار دیدار کرد

عسکر غفاری ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لالی  در راستای افزایش همکاری های فرهنگی با هدف استفاده از ظرفیت شورا و شهرداری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با احسان فرامرزی ، شهردار جدید شهر لالی  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان در این دیدار غفاری ضمن تبریک انتصاب شهردار جدید شهر لالی گفت: هر مقدار به امور فرهنگی شهر بها داده شود، به همان مقدار به اعتلای فرهنگی شهر کمک شده و شهروندان آن شهر انسان های با فرهنگی خواهند بود و در نتیجه روند رو به رشد شهرنشینی ملموس تر خواهد بود.
 وی افزود: یکی از سرمایه های فرهنگی در هر منطقه ای، کتابخانه عمومی است که این اماکن عمومی، یکی از تاثیرگذارترین نهادهای فرهنگی در هر شهر محسوب می شوند.

غفاری ضمن قدردانی از حمایت های شهرداران و شوراهای اسلامی سابق شهر لالی در خصوص واریز سهم نیم درصد به حساب انجمن، خواستار واریز سهم نیم درصد مطابق قانون، در مدیریت جدید شهرداری شهر لالی  شد.
وی به آمادگی کامل اداره کتابخانه‌های عمومی برای همکاری با حوزه شهرداری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اشاره کرد.
در ادامه جلسه  احسان فرامرزی ضمن تشکر از حضور رئیس کتابخانه عمومی در شهرداری لالی  در خصوص ارائه خدمات فرهنگی خصوصا ایجاد بستر کتابخوانی در بین علاقمندان به ویژه مادران خانه دار و برگزاری مسابقات کتابخوانی گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین شهروندان لالی شهرداری هدایای برندگان در مسابقات فرهنگی را تامین خواهد کرد تا ما شاهد افزایش سطح آگاهی مردم در آینده باشیم.
وی در پایان سخنان خود در خصوص واریز به موقع سهم نیم درصد کتابخانه ها قول مساعد داد.
نسخه قابل چاپ