فهرست

اخبار شهرستان‌ها

شهردار آبادان در دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی؛

تعامل دو مجموعه منجر به افزایش بهره وری کتابخانه های عمومی می شود

شهردار آبادان تعامل بین مجموعه شهرداری و نهاد کتابخانه‌های عمومی را منجر به افزایش بهره‌وری کتابخانه‌های عمومی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، احمد ربیعی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبادان با محمدرضا متور، سرپرست شهرداری آبادان پیرامون مباحث مربوط به کتابخانه‌های عمومی دیدار و گفت و گو کرد.

دردیدار احمد ربیعی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبادان با محمدرضا متور، شهردار  این شهر که در دفتر شهردار برگزار شد، متور با اشاره به اهمیت رسالت کتابخانه‌ها در توسعه فرهنگ شهر و جامعه گفت: تعامل بین مجموعه شهرداری و نهاد کتابخانه‌های عمومی به افزایش بهره‌وری کتابخانه‌ها منجر خواهد شد.
وی تصریح کرد:کتابخانه ها یکی از تاثیر گذارترین نهادهای فرهنگی در شهر هستند و شهرداری به عنوان نهادی خدماتی و اجتماعی، حوزه فرهنگ را از اولویت‌های مهم خود می‌داند.
در این دیدار ربیعی همسو بودن نظرات مسئولان در راستای اهداف و توسعه شهر را نقطه قوتی دانست و ضمن قدردانی ازحمایت های شهرداری از کتابخانه های عمومی و تلاش جهت ارتقای کتابخانه ها، به آمادگی کامل اداره کتابخانه‌های عمومی در خصوص افزایش تعامل و همکاری با کارشناسان حوزه فرهنگی شهرداری اشاره کرد.
وی گفت: بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها موجب افزایش سرانه کتابخوانی ، توسعه فرهنگی و ارائه خدمات کتابخانه های عمومی به شهروندان خواهد شد.نسخه قابل چاپ