فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی لالی؛

از برگزیدگان جشنواره رضوی تقدیر شد

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لالی و با حضور امام جمعه محترم  از برندگان جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیرشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان ، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لالی  با حضور حضرت  حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری امام جمعه محترم  افشین حیاتی فرماندار  و دیگر اعضا ء انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در دفتر امام جمعه محترم برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری  با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در اسلام اظهار داشت: معجزه پیامبر اکرم(ص) کتاب بوده است و نقش کتاب را در هدایت انسانها بسیارمهم دانست وی در ادامه به اهمیت رسالت کتابداران در راستای گسترش فرهنگ کتاب وکتابخوانی اشاره کرد. وجشنواره کتابخوانی رضوی را یک فعالیت فرهنگی مهم در راستای ترویج سیره اهل بیت (ع) دانسته و ازنهاد کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای برگزاری و جذب حداکثری تقدیر کرد. 
در ادامه جلسه افشین حیاتی فرماندار و ریئس انجمن کتابخانه های عمومی گفتند هیچ چیز جای کتاب را نمی گیرد و در همین راستا همه نهادها و سازمان ها باید نقش خود را در گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه ایفاکنن و از فعالیتهای خوب ومثبت صورت گرفته در کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر کردند .                       
 

در ادامه جلسه عسکر غفاری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از نحوه برگزاری و تعداد شرکت کنندگان  در جشنواره کتابخوانی رضوی به  اعضا محترم گزارشی را ارائه نمودن  واز عنایت امام جمعه محترم و فرماندار محترم  به حوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر به عمل آوردن در ادامه اعضاء محترم به ارائه نقطه نظرات خود درخصوص دستور کار جلسه پرداخته و در پایان جلسه با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از برندگان جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان  تقدیر شد .
نسخه قابل چاپ